Kočky na Skalce

Kočka je šelma, která potřebuje vaši pozornost, ale také svou samotu. Většina svěřenců jde od nás do domovů, kde mohou být vevnitř, ale také venku, což je pro ně nejlepší forma domova, který můžete nabídnout. Kočky od nás jsou zvyklé na přítomnost dalších koček, ale i hospodářských zvířat a i psů.

Kočka do tašky, z. s. totiž sídlí v Hospodářství Skalka, kde máme dva psy z útulku (které by si v době, kdy k nám přišli, nechtěl nikdo vzít a teď naopak by je brali všichni, ale my je nedáme :D) také slepice, kachny pižmové a kamerunské ovce. 

Pokud jedete pro kočičku k adopci z větší dálky, máme u nás i možnost pro přespání.

Všechny kočky jsou kastrované, čipované a testované na kočičí zrádné nemoci FIV a FELV.

Mimo kočky, které hledají nový domov, máme i takové, které pro svůj životní příběh, stáří nebo nemoc u nás zůstávají "na dožití". Máme pro ně připravené prostory, kde nacházejí klid, když se bojí. Pokud si nemůžete vzít kočičku od nás domů, ale máte zájem pomáhat, mrkněte na naše Virtuální adopce a vyberte si tu svou na dálku adoptovanou.

Nechceme od lidí vybírat peníze "za nic" a nebo spoléhat jen na hodné sponzory. To, co zde děláme, děláme dlouhodobě a chceme mít jistotu my i kočičáci. Z tohoto důvodu vznikl tento e-shop, na kterém najdete věci vyrobené lokálními tvůrci z našeho okolí a nákupem podpoříte nejen kočky, ale i šikovné české ručičky, které nám dodávají věci k prodeji.

 

 

17 18